درب اتوماتیک آدورا
تلفن درب اتوماتیک آدورا 021-25945
فارسی | English
 

درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستان ها


درب اتوماتیک بیمارستان ها

نصب درب اتوماتیک شیشه ای و بیمارستانی در بیمارستان ها باعث افزایش بهداشت محیطی می شود از جمله می توان عدم تماس دست های مراجعین با درب را اشاره کرد.استفاده از دربهای اتوماتیک بیمارستانی که در اتاق های عمل، آزمایشگاههای و مراکز پژوهشی استفاده می شود باعث تسهیل در رفت و آمد برانکاردها، جلوگیری از ورود اشعه x، صرفه جویی در مصرف انرژی و زیبایی محیط می شود.

این امر هم چنین به طور مشخص به دسترسی بدون مانع اشاره دارد. امروزه تنها صحبت از این نیست که امکان ورود افراد معلول یا کسانی که از ویلچیر استفاده می کنند را به داخل ساختمان هایی مثل بیمارستان ها فراهم کنیم بلکه آن ها باید بتوانند وارد مراکزی مانند ادارات، رستوران ها و ساختمان های مسکونی هم بشوند. استفاده از سیستم های خودکار هم چنین زندگی را برای افرادی مانند کارکنان بیمارستان، کسانی که چمدان حمل می کنند و یا کسانی که بسته های خرید دارند آسان تر کرده است.

 آزادی در حرکت نباید در قالب یک کالای لوکس باشد و باید پیش‌بینی‌های بهداشتی و امنیتی نیز لحاظ شده باشد. کشیدن یک تخت در راهروها، مریضی که با عصا راه می رود، وارد مرکز درمانی شدن همراه با صندلی چرخ دار. درب برقی به مردم امنیت و حفاظت را ارائه می دهند. این درب ها در رابطه با مراقبت های بهداشتی یک گزینه اجتناب ناپذیر نیستند اما برای آزادی حرکت و بهداشت ضرورت دارند. مدیران بیمارستان و مراکز مراقبت های بهداشتی، مشاوران بیمارستان و کارکنان امنیتی همه از دربهای اتوماتیک منفعت می برند که این به دلیل وجود سیستم شبکه امنیتی آن است. قابلیت باز شدن سریع و نیاز برای داشتن محیطی استریلیزه و نیز امنیت هنگام حضور یک بیماری،تمامی با راهکارهایمان انجام می شود. به طور خلاصه می توان گفت که این موارد مربوط به حفاظت از زندگی می باشند. آدُرا در بیمارستان ها و کلینیک ها، کلینیک های خصوصی و ترک اعتیاد و آسایشگاه ها را از بین می برد.

مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای در بیمارستان ها:

  • رعایت بهداشت عمومی
  • صرفه جوئی در مصرف انرژی
  • تسهیل در حمل و نقل برانکاردها
  • جلوگیری از تشعشع اشعه  Xدرب های بیمارستانی
  • سازگاری با دمای محیطی

علاوه بر آسانی استفاده در زندگی روزمره یک فرد، دربهای اتوماتیک راهکارهای زیادی را پیشنهاد می دهند که به طور مثال می توان به معبر گریز اشاره نمود. باید این امکان وجود داشته باشد که درب ها در معابر گریز و خروجی های اضطراری به آسانی و بدون کمک باز شوند و باید در جهتی باشد که در مسیر فرار قرار بگیرد. در هر حال در برخی مکان های به خصوص، به طور مثال مراکز مراقبت های بهداشتی و یا کلینیک هایی که برای افرادی است که از بیماری جنون رنج می باند این امر ممکن است زیاد مطلوب نباشد تا این که بتوانند برای افراد درون ساختمان شرایطی را فراهم کنند که مشابه زندگی نرمال باشد.
راه کاری را ایجاد نموده است که دربهای اتوماتیک به گونه ای ساخته شده اند که درب تنها از داخل و توسط یک دکمه مخصوص باز شود پس این برای افرادی که جهت خروج از ساختمان ضعف و ناتوانی دارند، مشکل ایجاد می کند. اما در هر حال در قفل نیست و به راحتی در مواقع ضروری می تواند باز شود. اگر کسی بخواهد از خارج وارد ساختمان شود درب برقی به صورت اتوماتیک باز می شود. این به دلیل تجهیزات راداری دربهای اتوماتیک می باشد که با نزدیک شدن فرد واکنش نشان می دهد. نحوه عملکرد در هر زمانی می تواند تغییر کند پس درب به صورت خودکار از داخل هم می تواند باز شود. 
R S S کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت مهندسی آدُرا فراز آریا می باشد
Copyright 2010-2015