درب اتوماتیک آدورا
تلفن درب اتوماتیک آدورا 021-25945
فارسی | English
 

اهمیت استفاده از درب اتوماتیک در فروشگاه ها


درب اتوماتیک فروشگاه هانصب دربهای اتوماتیک در فروشگاهها علاوه بر زیبا سازی محیط باعث تسهیل در رفت و آمد مشتریان نیز می شود و همچنین دارای امنیت بسیار بالایی می باشند.

دربهای اتوماتیک محل ورود به فروشگاه را توسط ایجاد نیروی بازدارنده،هنگام ورود از میان بر می دارند. دیگر نیازی نیست تا کسی کیف خود را روی زمین قرار دهد و نیازی به اعمال زور برای باز کردن در نمی باشد و افراد به سختی وارد نخواهند شد. با درب برقی مشتری همیشه در فروشگاه شما حضور خواهد داشت حتی اگرکه بیرون از فروشگاه ایستاده باشد. این مشتری و نیز خود شماخوشحال خواهید بود. شما هزینه های تهویه و گرمایشی را ذخیره می کنید به این دلیل که دربهای اتوماتیک سریع باز می شوند و محکم بسته می شوند و اگر فروشگاه شما چندین در ورودی داشته باشد شما به راحتی می توانید از طریق کامپیوتر شخصی خود هر درب را به طور مجزا کنترل نمایید. به این موارد حفاظت در برابر حریق را هم می توان اضافه کرد.

شرکت مهندسی آدُرا توانایی ساختن درب اتوماتیک برای یک مرکز خرید خارج از شهر، یک فروشگاه در پمپ بنزین و یا یک فروشگاه در کنار خیابانی که شما در آن زندگی می کنید را دارد.

مزایای استفاده از درب اتوماتیک در فروشگاه ها:

  • تسهیل در رفت و آمد
  • امنیت بسیار بالا
  • صرفه جویی در مصرف انرژی

  
R S S کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت مهندسی آدُرا فراز آریا می باشد
Copyright 2010-2015